Atrakcje na wesela: stół biesiadny dla gości i zabawa

atrakcje na wesela
atrakcje na wesela

Żeby wesele było udane, trzeba zadbać o wiele rzeczy. Przede wszystkim należy pomyśleć o tym, by zorganizować dobrą zabawę: wodzirej, jedzenie, tańce. Tyle wystarczy, by przyjęcie było na długo zapamiętane i wzbudzało pozytywne skojarzenia.

Przez żołądek do…

Nie ma wesela, na którym stoły nie uginałyby się od jedzenia. Menu jest jedną z kluczowych kwestii. Trzeba się zastanowić, jak to wszystko zorganizować, by goście byli zadowoleni i nie narzekali, że serwowane posiłki są niezjadliwe. Nie wszyscy mają ten sam gust. Coraz popularniejszym rozwiązaniem tego problemu jest szwedzki stół, z którego goście mogą wybierać potrawy i sami decydują na co mają ochotę i kiedy są głodni. Na popularności zyskują też stoły biesiadne. Ustawia się je całkiem z boku, by nie przeszkadzały gościom. Są one dodatkowym elementem poza podawanymi posiłkami. Na stołach ustawie się typowo wiejskie przysmaki: kiełbasy, kiszonki, smalec. To propozycja dla gości, którzy lubią ekologiczne jedzenie takie jak kiedyś. Obecnie trudno jest znaleźć w sklepach tego typu specjały. Panuje moda na chude produkty, a te zdecydowanie do takich nie należy. Na szczęście raz na jakiś czas można sobie pozwolić na takie szaleństwa. Tym bardziej, że wesele nie zdarza się codziennie, a poza tym podczas tańca spala się sporo kalorii.

Zadbaj o dobrą kapelę

Ważne jest, by znaleźć dobrego wodzireja, który poprowadzi zabawę. To połowa sukcesu. Kapela, taneczna muzyka, no i zabawy to elementy wpływające na rozruszanie gości. Wszyscy wiedzą, że bez dobrej muzyki nie ma zabawy, ale warto też zadbą o inne atrakcje na wesela. Trzeba odłożyć na bok wszystkie problemy, by doskonale się bawić. Muzycy na weselu potrafią skutecznie zachęcić do tańca. Orgaznizowane konkursy, gry dodatkowo mobilizują gości i pozwalają się zintegrować. Tym bardziej, że wielu z nich widzi się pierwszy raz w życiu, a muszą ze sobą spędzić sporo czasu. Oprócz tego dba się również o inne atrakcje na wesela. Ostatnimi czasem zawrotną popularnością cieszy się fotobudka, którą ustawia się w ustronnym miejscu. Goście mogą do niej wchodzić, by zrobić sobie zdjęcia ze znajomymi. To bardzo oryginalna pamiątka. Ilość nietypowych póz i min wzrasta wraz z ilością wypitego alkoholu. Oglądanie takich pamiątek po imprezie może przynosić ciekawe wspomnienia. Wybór atrakcji na wesele jest ogromny. Ciągle powstają nowe pomysły. Jeszcze kilka lat temu skok ze spadochronu wszystkich by zdziwił. Dziś już nie wzbudza takich kontrowersji. atrakcje na weseleatrakcje na weseleAtrakcje na wesela: stół biesiadny dla gości i zabawa, atrakcje na wesele, atrakcje na wesele, fotobudkaAtrakcje na wesela: stół biesiadny dla gości i zabawa, atrakcje na wesele, atrakcje na wesele, fotobudka

Leave a comment

Your email address will not be published.


*