Jakie botki damskie będą najmodniejsze w nadchodzących miesiącach?

Złota polska jesień właśnie się zaczyna. Wraz z jej początkiem do sklepów ruszają wszyscy Ci, którzy jeszcze nie do końca są przygotowani na przyjście pierwszych chłodów, którym nieodłącznie towarzyszą deszcze, mgły a nawet pierwsze przymrozki.

Buty doskonałe

Właśnie na taką pogodę stworzono buty idealne, czyli botki damskie. I właśnie dlatego warto w nie zainwestować, ponieważ nasza aura sprawia, że możemy w nich chodzić przez większą część roku. Jedna para botków to podstawa, ale jeśli możemy to warto zastanowić się nad zakupem kilku. Jedne bardziej eleganckie do spódnic, sukienek, na wielkie wyjścia i do pracy, gdzie musimy wyglądać elegancko. Drugie, najlepiej na płaskiej podeszwie, bardzo wygodne, takie, w których możemy spacerować po mieście nawet w trakcie ulewy, a nasze stopy pozostaną suche i będzie nam ciepło. Jak chcesz i możesz kup również coś odrobinę szalonego, w czym będziesz mogła wyjść na imprezę, czy udany babski wieczór przy kawie. Botki damskie to buty niezwykłe właśnie przez to, jak różnie są zaprojektowane i w jak wielu sytuacjach można je wykorzystać. Dziś zaprezentujemy Ci trzy różne modele, każdy zupełnie odmienny, każdy wyjątkowy, każdy powinien znaleźć się w Twojej szafie.

Szalona!

Zaczniemy od butów, które są tak zwariowane, jak wiele z Was. To model, który idealny będzie na imprezy, gdzie nie musimy obawiać się stylizacyjnych szaleństw. botki damskie, o jakich mowa to buty na bardzo wysokim obcasie. Nie martw się jednak, platforma sprawi, że będzie w nich równie wygodnie, jak w niższych butach. To jednak nie jest ich główna cecha, oryginalności dodaje im przede wszystkim niezwykle modny wzór w cętki lamparta. Takie buty dobrać trzeba do czegoś gładkiego, są na tyle wyraziste, że reszta stylizacji może, a nawet powinna być spokojniejsza. Nie przesadź z szaleństwami, botki damskie w cętki zdecydowanie wystarczą, mają być głównym elementem Twojego stroju. Trzymając się tych zasad zawsze będziesz wyglądać pięknie i kobieco.

Elegancka

Nasza druga propozycja to coś dla tych Pań, które cenią sobie klasykę, dla tych, które nie mogą pozwolić sobie na szaleństwa w pracy, a także dla tych, które szukają butów wygodnych, a jednocześnie niezwykle kobiecych. Klasyczne sznurowane botki damskiena niewysokim stabilnym obcasie, w kolorze czarnym lub brązowym. Doskonale wyglądają na każdej nodze, wyszczuplają łydki i dodają lekkości każdej kreacji. Pasują doskonale do sukienek i spódnic, ale dobrze wyglądać będą też ze spodniami, szczególnie bardzo cały czas modnymi rurkami. Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na więcej, niż jedną parę botków na jesień to wybierz właśnie te, ponieważ są najbardziej uniwersalne.

Praktyczna

Trzecia para to coś dla wielbicielek funkcjonalności, wiązane botki damskie na płaskiej, mocno żłobionej podeszwie z lekkim ociepleniem w środku. W tych butach możesz wędrować i po mieście i po leśnych ścieżkach, a na pewno będzie Ci sucho i ciepło. Nie stracisz również na atrakcyjności, ponieważ projekt tych butów jest także bardzo kobiecy. botkibotkiJakie botki damskie będą najmodniejsze w nadchodzących miesiącach?, botki, botkiJakie botki damskie będą najmodniejsze w nadchodzących miesiącach?, botki, botki

Leave a comment

Your email address will not be published.


*