Jakie zalety ma program Szef?

program szef

Program Szef to bardzo popularne rozwiązanie w świecie gastronomicznym. Jakie zalety ma to rozwiązanie? Przeczytaj ten artykuł i poznaj, jak brzmi odpowiedź na to pytanie.

Bądź na bieżąco

Program Szef służy do prowadzenia gospodarki magazynowej firmy. System zapewnia Ci też dostęp do analiz oraz raportów, które znacznie ułatwiają i wspierają pracę każdego managera. W oparciu o dane, które generuje ten program, kierownictwo podejmuje wszelkie decyzje, które mają charakter strategiczny. To bardzo komfortowe rozwiązanie, więc nic dziwnego, że tak wielu restauratorów decyduje się na nie. Bo któż z nas nie chciałby za pomocą kilku kliknięć sprawdzić, jak wygląda stan spiżarni lub jak wyglądała sprzedaż w danym miesiącu? A właśnie to oferuje program Szef. Dzięki niemu będziesz na bieżąco w wszystkimi sprawami lokalu.

Zarządzanie restauracją bez konieczności odchodzenia od komputera

Wróćmy jeszcze na chwilę do komfortu pracy, jaką oferuje program Szef. Jest to doskonałe narzędzie dla każdego managera lub właściciela firmy. Zarządzanie lokalem gastronomicznym to bardzo ciężka oraz nerwowa praca. Trzeba borykać się z wieloma problemami, a podejmowanie decyzji wymaga refleksu i zdecydowania. Na szczęście, właśnie takie programy jak Szef pomagają usprawnić pracę kierownictwa. Za jego pomocą w szybki i prosty sposób można m in.: ustalić happy hor, stworzyć nową promocję, program lojalnościowy lub też przesłać wiadomość swojemu pracownikowi. Najlepsze w tym rozwiązaniu jest to, że nie trzeba odchodzić od ekranu laptopa. Wszystkie te kwestie możesz załatwić zdalnie, nie tracąc cennego czasu na szukanie kogoś z personelu w celu przekazania wiadomości.

Jakie jeszcze zalety ma program Szef?

Program Szef ma wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość wystawiania faktur. Poza tym jest on synchronizowany z programami finansowo-księgowymi, co umożliwia szybki eksport dokumentów. To ogromna oszczędność czasu dla Ciebie i pracowników. W ten sposób nie musicie wprowadzać danych z tego samego dokumentu do dwóch różnych programów. Poza tym program Szef sam wylicza kalkulacyjną cenę potraw, drinków, napojów według rzeczywistych kosztów zakupu surowców. Oprócz tego udostępni Ci wszystkie informacje o brakujących składnikach oraz przypomni o upływającym terminie przydatności tych, które masz w swoim magazynie.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*