Ojciec Daniel: jak odnaleźć sens życia?

Dziś prawie każdy człowiek jest zabiegany i ledwie wiąże koniec z końcem. W tym codziennym zgiełku trudno znaleźć czas dla siebie. Wciąż pojawiają się nowe priorytety i zadania, którym trzeba stawić czoło. Z czasem można utracić radość życia i zupełnie się pogubić. Ojciec Daniel jak mantra powtarza, że prawdziwą radość przynosi jedynie wiara w Boga.

Zawierz swoje problemy Bogu

Nie ma problemów, których człowiek nie byłby w stanie unieść z pomocą Boga. Wystarczy tylko zawierzyć mu swoje życie i oddać wszystkie troski. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Kiedy Bóg jest na pierwszym miejscu, wszystko inne również jest na właściwym miejscu. To nauka znana jeszcze z czasów katechezy w szkole podstawowej. Powtarza ją też ojciec Daniel. Wiara w Boga nie tylko pomaga rozwiązać życiowe problemy, ale również pozwala odnaleźć sens życia. Na msze prowadzone przez charyzmatyków przybywają setki wiernych. Szukają w nich pocieszenia, rozwiązania trudnych sytuacji, a także uzdrowienia i ukojenia duszy. Są rzeczy, z którymi niejednokrotnie trudno sobie poradzić. Sytuacje, które z perspektywy ludzkiej są przegrane. Wiara pozwala jednak się z nimi zmierzyć, a mało tego – powoduje, że sprawy zaczynają się prostować i nabierać rozpędu. Ludziom wierzącym, z tego właśnie powodu, żyje się znacznie łatwiej. Świadomość, że mogą cały czas liczyć na wsparcie i że nigdy nie zostaną sami z problemem jest bardzo ważna.

Pomódl się o uzdrowienie

Wiara to nie tylko rozwiązanie nurtujących problemów dnia codziennego, ale również liczne cuda. Ojciec Daniel uzdrawia tłumy dzięki modlitwie. Świadectwa nadprzyrodzonych zjawisk składają ludzie, których dotknęła Boża łaska. Są one dostępne w internecie, a także głoszone podczas spotkań z charyzmatykiem. Uzdrowienia nie są niczym nowym w historii Kościoła katolickiego. Wręcz przeciwnie. Na kartach Pisma Świętego pojawiają się liczne przykłady takich sytuacji. Można je mnożyć: wyleczenie z trądu, uwolnienie od opętania, zatamowanie krwotoku – to tylko nieliczne uzdrowienia, które można znaleźć w Biblii. Pomimo, że zmieniły się czasy i mentalność ludzka, cuda wciąż się zdarzają. Ojciec Daniel uzdrawia za pośrednictwem Ducha Świętego z wielu nieuleczalnych chorób i dolegliwości, a także depresji. Nic dziwnego, ze na msze z udziałem charyzmatyka przybywają tłumy. Każdy chce zostać dotknięty łaską. Na spotkaniach dzieją się prawdziwe cuda. Wszystko opiera się o wiarę w Boga. To wystarczy, by móc czerpać ze źródła łaski. Czasem potrzebne jest takie wyciszenie i spotkanie się na modlitwie. Pozwala nabrać dystansu do pewnych spraw, które są trudne do zaakceptowania. Bo jak poradzić sobie ze stratą kogoś bliskiego lub nieuleczalną chorobą? To po ludzku jest niemożliwe. Ojciec Daniel daje ludziom nadzieję i wiarę, że życie może być piękne i należy cieszyć się z każdej chwili. Po spotkaniach z charyzmatykiem wierni są dużo lepiej nastawieni i odzyskują siłę, by poradzić sobie z problemami. To bardzo ważne, bo w codziennym chaosie trudno się zatrzymać, by odetchnąć i znaleźć bezpieczną przystań. Takie msze uzdrowiennicze pozwalają nabrać oddechu, by móc dalej uczestniczyć w wyścigu.
Swoje przemyślenia związane z Bogiem i wiarą ojciec Daniel przekazuje wiernym w kazaniach. Na nagraniach, które trafiają prosto serce są zawarte jego spostrzeżenia i wspomnienia. Już samo słuchanie jego słów czyni cuda. Pomaga odzyskać zdrowie i powoduje, że ludzie się nawracają. Jeśli ty też chcesz posłuchać kazań charyzmatyka, odwiedź stronę:http://syjon.pl/50-kazan-z-pustelni-ojciec-daniel-mp3,prod,722.htmlojciec danielojciec danielOjciec Daniel: jak odnaleźć sens życia?, ojciec daniel, ojciec danielOjciec Daniel: jak odnaleźć sens życia?, ojciec daniel, ojciec daniel

Leave a comment

Your email address will not be published.


*