Strój kąpielowy bikini, czyli rzecz na lato niezbędna

Żadna letnia wyprawa nie może się odbyć bez pójścia nad wodę. Nie ma znaczenia, czy będzie to rzeka, czy jezioro, czy może basen. Zawsze chwila ochłody i zanurzenia się w wodzie przyniesie nam ulgę podczas upalnych dni.

Prawidłowe pakowanie się

Przygotowując się do wyjazdu musimy przemyśleć to, jakie rzeczy musimy wziąć ze sobą, a z jakich możemy lub musimy zrezygnować. Czasem nasze pakowanie zdeterminowane jest wagą bagażu, jaki możemy zabrać ze sobą na pokład samolotu, a czasem wybieramy się na długą wędrówkę i wiemy, że nasz bagaż będziemy musieli unieść ze sobą. W obu przypadkach musimy spakować się bardzo rozsądnie i zabrać tylko najpotrzebniejsze rzeczy, te które są niezbędne. Właśnie jedną z takich rzeczy jest strój kąpielowy bikini. Latem właściwie na pewno się nam przyda, niezależnie od tego dokąd się wybieramy na nasze wakacje. Lecąc na wczasy możemy wziąć nawet kilka strojów, ponieważ na pewno będziemy korzystać z niego bardzo często. Lecz wybierając się na innego rodzaju urlop tez warto go zapakować, ponieważ nawet w górach nie brakuje miejsc, w których można popluskać się w wodzie. Piękne jeziora z plażami, czy rzeki, które przyjemnie nas schłodzą. Spakujmy strój kąpielowy, abyśmy później nie żałowali, gdy w gorący dzień, będziemy musieli zrezygnować z przyjemnej kąpieli. Zwłaszcza, że kostium kąpielowy ma znikomą wagę i nawet, gdy musimy nosić go na naszych plechach to nie zrobi nam to różnicy.

Prawdziwe wyzwanie

Wyzwaniem nie jest spakowanie stroju kąpielowego, ale jego wybór. Co prawda rodzajów bikini jest bardzo wiele, ale to właśnie tym bardziej utrudnia nam decyzję. Czy wiesz, jakie są wiodące trendy w tym roku, jeśli chodzi o stroje kąpielowe? Przede wszystkim neonowe kolory. To propozycja dla odważnych dziewczyn, które lubią przyciągać uwagę. Neonowy kolor rzuca się w oczy, pięknie podkreśli zdobyta na urlopie opaleniznę. Kolorów jest wiele od żółtego, czy pomarańczowego po neonowy błękit. Bardzo modne są również stroje, kojarzące się ze stylistyką retro, takie które mają podwyższony stan, co przy okazji pięknie koryguje niedoskonałości na brzuchu. Stanik w takim bikini jest również trochę bardziej zabudowany. W tym sezonie te stroje są najczęściej prezentowane w wersji wzorki i to wzorki bardzo ciekawe, zabawne, na przykład w ciasteczka. Taki strój kąpielowy bikini będzie na pewno trafnym wyborem. Dla fanek klasyki kolejny modny nurt, czyli stroje czarne lub białe. Kolor ustępuje tu pola fantazyjnym projektom, które proponują designerzy. Marszczenia, dodatkowe partie materiału w postaci siateczki, czy inne fantazyjne dodatki wyglądają najlepiej właśnie w tych stonowanych klasycznych kolorach. W czerni, czy bieli wcale nie musi być nudno.

Teraz wyruszamy

Po wybraniu i zapakowani bikini i wszystkich innych niezbędnych przedmiotów jesteśmy gotowi do wyruszenia w kolejną podróż, która na pewno przyniesie nam wiele miłych wspomnień oraz zregeneruje nasze siły.
strój kąpielowy bikinistrój kąpielowy bikiniStrój kąpielowy bikini, czyli rzecz na lato niezbędna, strój kąpielowy bikini, strój kąpielowy bikini, moda damskaStrój kąpielowy bikini, czyli rzecz na lato niezbędna, strój kąpielowy bikini, strój kąpielowy bikini, moda damska

Leave a comment

Your email address will not be published.


*