Trzy powody, dla których warto zdecydować się na naprawy bezgotówkowe Zabrze

Wciąż jeszcze taki sposób rozliczania się z ubezpieczycielem nie jest bardzo w Polsce popularny, a okazuje się, że może być najwygodniejszy. Procedura jest bardzo prosta dla nas, ponieważ tylko zgłaszamy się do firmy, która już wszystkim się zajmie. Dlaczego jeszcze naprawy gotówkowe są lepsze od otrzymania pieniędzy na konto?

Brak formalności oraz stresu

Przede wszystkim możemy zapomnieć o wszelkich dokumentach związanych z naprawą naszego samochodu. My tylko zgłaszamy się do firmy, która za nas już będzie kontaktować się z ubezpieczycielem. Wyznaczy nam również warsztat, który wykona dla nas usługę. My tylko musimy zadzwonić i umówić się na dogodny dla nas termin. Podpisujemy tylko protokół przy odbieraniu samochodu, na którym wyszczególnione są wszystkie naprawy, które zostały wykonane w związku z likwidacją szkody. Najczęściej są to głównie poprawki blacharsko-lakiernicze, ale zdarza się również większe remonty. naprawy bezgotówkowe Zabrze obejmują je wszystkie.

Nie martw się o jakość usługi

Wiele osób obawia się naprawy bezgotówkowej ze względu na to, że musza pojechać do warsztatu, który zostanie im wskazany. Są to jednak dokładnie sprawdzone miejsca, które dbają o jakość swoich usług. Co więcej, podczas takiej naprawy używane są tylko oryginalne części. Wiele razy zdarza się, że firmy ubezpieczeniowe robiąc wycenę, zaniżają wartość naszej naprawy, przez to odbierając samochód od mechanika możemy spotkać się z niemiłą sytuacją, gdy przyjdzie nam do niej dopłacać. Naprawy bezgotówkowe Zabrze nie dopuszczają do takiej sytuacji, ponieważ warsztat rozlicza się z ubezpieczycielem, bez naszego udziału. My tylko odbieramy gotowy samochód od mechanika. Również nie musimy decydować się na części zamienne, żeby zmieścić się we wcześniej dostarczonej wycenie.

Wszystko odbywa się bardzo sprawnie

Ze względu na to, że nie musimy czekać na wycenę naszej naprawy, a wszystkimi formalnościami zajmują się za nas inni, naprawy bezgotówkowe Zabrze przebiegają zdecydowanie szybciej niż standardowe. Zdarza się, że wycena kosztów nas nie satysfakcjonuje, więc odwołujemy się, oczekując więcej pieniędzy, a to wszystko trwa. Tutaj jedyny czas oczekiwania to ten, w którym samochód znajduje się w warsztacie. Po wszystkim również nie musimy sobie zaprzątać niczym głowy, ponieważ firma rozlicza się z ubezpieczycielem bez naszego udziału. Dla nas to wygoda i na pewno szybkie załatwienie usługi, bez zbędnych nerwów.naprawy bezgotówkowe zabrzenaprawy bezgotówkowe zabrzeTrzy powody, dla których warto zdecydować się na naprawy bezgotówkowe Zabrze, naprawy bezgotówkowe zabrze, motorzacja, naprawy bezgotówkoweTrzy powody, dla których warto zdecydować się na naprawy bezgotówkowe Zabrze, naprawy bezgotówkowe zabrze, motorzacja, naprawy bezgotówkowe

Leave a comment

Your email address will not be published.


*